top of page
79762efeec.jpeg

HAKKIMIZDA

SIMURG, dünya enerji üretiminin hızla evrildiği günümüzde, yenilenebilir enerji yatırımlarının artırılması ve yeni ulaşım araçları olan elektrikli arabalara karbon nötr enerji sağlanması modelini bir yaygınlaştırmak amacıyla 2020 yılında kurulmuş mühendislik firmasıdır.


SIMURG olarak misyonumuz; öncelikle güneş enerji yatırımlarını kolaylaştıran çözümler sunarak yatırımlardan daha fazla katma değer elde etmek ve güneş enerji santrallerinin yaygınlaşmasını sağlamaktır. SIMURG, şehirler arası yollarda yüksek hızlı DC şarj istasyonları, şehir içlerinde merkezi lokasyonlarda orta hızlı DC şarj istasyonları, alışveriş merkezleri, evler ve ofislerde AC şarj istasyonları ile elektrikli araba kullanıcılarının enerji kaygısı yaşamadan, özgürce ülkemizin her köşesine elektrikli aracıyla seyahat edilmesini sağlamak amacındadır.


Şebekenin olmadığı yerlerde, şebekeden bağımsız (off-grid) güneş enerji sistemleri ile elektrik ihtiyaçlarını karşılama ve evsel AC şarj üniteleri ile siz değerli kullanıcıların temiz ve ucuz şarj imkanına kavuşması için çalışıyoruz.


SIMURG, yatırımcılar ve iş ortakları ile birlikte uzun soluklu çalışmalara öncülük eder, kullanıcılarını gerçek bir paydaş gibi görür. SIMURG’ un temelinde ihtiyaç bazlı değil, birliktelik bazlı ilerleme yatar.


Ülkemizin doğal kaynaklarına, yatırımcılarımızın ve kullanıcılarımızın potansiyeline yürekten inanıyoruz. Bu inançla her geçen gün çalışmalarımızı ve projelerimizi artırıyoruz.

bottom of page